Projektant / Architekt

Projektant / Architekt

Projektant / Architekt

Obsah prispôsobený priamo na mieru vášmu zameraniu.

 

 

 

Vitajte na webovej stránke určenej projektantom a architektom - tvorcom kreatívnych vízií, ktoré formujú našu krajinu. Naša spoločnosť Isover Slovensko je hrdá na to, že môže byť vaším spoľahlivým partnerom v procese navrhovania a vytvárania inovatívnych a udržateľných budov a interiérov.

Pre nás nie ste iba profesionálnymi partnermi pre inovácie, kvalitu a udržateľnosť vo vašich projektoch, ste tvorcami príbehov a miest, ktoré ovplyvňujú naše životy. Spolu môžeme tvoriť štýlové, energeticky efektívne a ekologicky udržateľné stavby, ktoré budú slúžiť spoločnosti a prírode. Ďakujeme, že ste s nami na tejto ceste.

Na tejto stránke nájdete všetko, čo je pre vás relevantné a užitočné pre vašu prácu.

Isover Fragment - návrh stavebných konštrukcií

 

Isover Fragment

 

Isover Fragment je voľne dostupný softwear, je možné ho používať po prihlásení sa do cloudu. Pre správne zobrazovanie výsledkov a tlač odporúčame používať internetový prehliadač Google Chrome.

Program Isover Fragment v maximálnej miere šetrí čas a napomáha pri zodpovednom návrhu stavebných konštrukcií. Slúži na výpočet základných tepelnotechnických vlastností fragmentov obalového plášťa budov (stena, strop, podlaha...) pri jednorozmernom vedení tepla (bez vplyvu tepelného mosta) ako:

 súčiniteľa prechodu tepla U (predtým k-hodnota) [W/(m2.K)]
 ● výpočet tepelného odporu R [m2.K/W]
 ● teploty vnútorného povrchu pri jednorozmernom vedení tepla
 ● priebehu teploty vo vnútri konštrukcie
 ● priebehu čiastočného tlaku vodnej pary v konštrukcii Weber
 ● zistenie kondenzácie vodnej pary vo vnútri konštrukcie
 ● bilancii skondenzovanej a vyparenej vlhkosti vnútri konštrukcie
 ● teplotný útlm a fázový posun teplotného kmitu
 ● výpočet bilancie vlhkosti mesačnou metódoue

Rýchle technické poradenstvo

Kontaktujte našich špecialistov technickej podpory: Po-Pia 8:00 - 16:00

domecek

 

 

✉️  poradenstvo@isover.sk

📞  0800 139 139

Využite náš kontaktný formulár

Chystáte sa alebo zatepľujete starší dom? Neváhajte sa informovať o novinkách ohľadom dotácii na zateplenie a technológie pre domácností. Zdrojom najčerstvejších dotačných informácií, je pre vás stránka https://vsetkoozatepleni.sk/, kde sa dozviete aktuálne novinky z prostredia dotácií a dotačných programov, ako napríklad najnovšie informácie o programe Zelená úsporám.