Katalóg produktov

Kompletná ponuka sortimentu značky Isover na Slovensku zahŕňa produkty z čadičovej aj sklenej vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrénu a doplnky pre systémové izolačné riešenia pre izolácie podláh, priečok, stien, fasád, stropov, podhľadov, plochých i šikmých striech či potrubných rozvod .

Viac o našich aplikáciách

Sort by:
33 výsledkov

TECH Wired Mat MT 3.1

Rohože na pletive TECH Wired Mat MT sú vhodné ako tepelná alebo akustická izolácia potrubia, technologických zariadení a kotlov s vysokým teplotným zaťažením. Dodáva sa vo variante pozinkované pletivo a pozinkovaný šijací drôt.

Izolácie kotlov a pecí
Izolácie potrubí
Izolácie technologických zariadení

TECH Wired Mat MT 4.1

TECH Wired Mat MT je vhodný na tepelnú alebo akustickú izoláciu potrubí, technologických zariadení a kotlov s vysokým teplotným zaťažením. Je k dispozícii v pozinkovanom pletive a pozinkovanom šijacom drôte. Po konzultácii so zákazníckym servisom je možné dodať rohož šitú nerezovým drôtom na pozinko

Izolácie kotlov a pecí
Izolácie potrubí
Izolácie technologických zariadení

Isover S

Izolačné dosky z kamennej (čadičovej) vlny, určené na použitie ako horná vrstva v dvojvrstvovej skladbe plochých striech, dosahujú pevnosť tlaku pri 10% stlačení 70kPa.

Drevostavby
Ploché strechy
Plochá strecha oceľovej konštrukcie

Isover R

Izolačné dosky z kamennej (čadičovej) vlny určené na použitie ako spodná vrstva v dvojvrstvovej skladbe plochých striech, dosahujú pevnosť tlaku pri 10% stlačení 30kPa.

Drevostavby
Ploché strechy
Plochá strecha oceľovej konštrukcie

Isover P

Izolačné dosky z kamennej (čadičovej) vlny určené na použitie ako spodná vrstva v dvojvrstvovej skladbe plochých striech, dosahujú pevnosť tlaku pri 10% stlačení 20kPa.

Ploché strechy