Distribútor / Stavebniny

Distribútor / Stavebniny

Distribútor / Stavebniny

Obsah prispôsobený priamo na mieru vášmu zameraniu.

Vitajte na webovej stránke spoločnosti Isover Slovensko, kde sa venujeme všetkému, čo je pre našich dôležitých partnerov, priamych zákazníkov a distribútorov, relevantné. Našou snahou je poskytnúť vám kompletný prístup ku všetkým obsahom, informáciám a službám.

Nájdete tu informácie o našich najnovších produktoch a inováciách, ktoré vám pomôžu uspokojiť potreby vašich zákazníkov, môžete si vybrať odborné školenia, technickú podporu a iné užitočné nástroje, ktoré vám umožnia stať sa odborníkom v oblasti izolačných riešení.

Okrem toho budete mať prístup k najnovším správam a udalostiam zo sveta stavebného priemyslu, ktoré by vás mohli zaujímať. Chceme byť vaším spoľahlivým partnerom a poskytovať vám všetky potrebné prostriedky pre rast a úspech vašej spoločnosti. Ďakujeme vám za vašu oddanosť a partnerstvo.

Spoločne budujeme lepšiu budúcnosť s Isover. Váš úspech je náš úspech.

Rýchle technické poradenstvo

Kontaktujte našich špecialistov technickej podpory: Po-Pia 8:00 - 16:00

domecek

 

 

?  poradenstvo@isover.sk

?  0800 139 139

Využite náš kontaktný formulár

Chystáte sa alebo zatepľujete starší dom? Neváhajte sa informovať o novinkách ohľadom dotácii na zateplenie a technológie pre domácností. Zdrojom najčerstvejších dotačných informácií, je pre vás stránka https://vsetkoozatepleni.sk/, kde sa dozviete aktuálne novinky z prostredia dotácií a dotačných programov, ako napríklad najnovšie informácie o programe Zelená úsporám.