Technické izolácie

Orstech DP 65

Ekologická a hygienická nezávadnosť
Jednoduchá aplikácia
Tepelnoizolačné vlastnosti
Vysoká protipožiarna odolnosť
Izolačná rohož na pletive Orstech DP 65 je vhodná pre izoláciu potrubí a technologických zariadení. Najvyššia prevádzková teplota v zmysle normy STN EN 14706 je 560 °C.
Číst více
Skrýt

Izolácia potrubí a technologických zariadení s Orstech DP 65

Izolačná rohož Orstech DP 65, vyrobená z čadičovej (kamennej) vlny, je podľa AGI Q 132 v ponuke aj ako rohož šitá nerezovým drôtom na pozinkovanom pletive (označenie Orstech DP 65 X) resp. ako rohož šitá nerezovým drôtom na nerezovom pletive (označenie Orstech DP 65 X-X) podľa STN EN 10223-2. Na vyžiadanie je tiež možné rohož dodať s úpravou ALU (vložená hliníková fólia pod pletivom) ako ochranu proti prachu. Izolačná rohož Orstech DP 65 je vhodná pre izoláciu potrubí a technologických zariadení.
Rohož je nevyhnutné v konštrukcii chrániť pred vlhkom a prípadným mechanickým poškodením vhodným spôsobom. Pre vonkajšie použitie je potrebné oplechovanie. Najvyššia prevádzková teplota v zmysle normy STN EN 14706 je 560 °C. Hrúbka izolácie musí byť navrhnutá tak, aby max. teplota na strane hliníkovej fólie nepresiahla 100 °C. V časti izolácie, ktorá je vystavená teplotám vyšším ako 150 °C dochádza jednorázovo k uvoľňovaniu spojiva.

Balenie, doprava a skladovanie

Rohože Orstech DP 65 sú balené do PE fólie a musia byť prepravované v krytých dopravných prostriedkoch za podmienok vylučujúcich ich navlhnutie alebo iné znehodnotenie. Skladujú sa v krytých priestoroch naležato.

Klíčové vlastnosti

  • veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti
  • rohož Orstech DP 65 pre požiarnu ochranu potrubia – nehorľavý materiál
  • vysoká teplotná odolnosť Orstech DP 65 (možnosť použitia až do prevádzkovej teploty 560°C)
  • veľmi dobrá pohltivosť zvuku (vysoký súčiniteľ zvukovej pohltivosti)
  • AS kvalita – vhodné na izoláciu nerezových povrchov
  • jednoduchá aplikácia aj na zakrivených povrchoch
  • ekologická a hygienická nezávadnosť
  • vodoodpudivosť – izolačné materiály Isover sú hydrofobizované
  • rohož Orstech DP 65 má dlhú životnosť

Dokumenty

Vybrat vše
Cenník produktov
1 dokument pro daný produkt
1 dokument pro daný produkt
Cenník technických izolácií a príslušenstva
Technické (produktové) listy
1 dokument pro daný produkt
1 dokument pro daný produkt
Orstech DP 65 Technický list
Brožúry, letáky (ostatné)
1 dokument pro daný produkt
1 dokument pro daný produkt
Isover Pre technické izolácie