
Ing. Vladimír Balent

V. Balent
V ISOVER-i pôsobí od roku 2006. Najprv ako obchodno-technický poradca. Od roku 2008 ako projektový manažér. Zabezpečuje predovšetkým komunikáciu a podporu s architektonickými a projekčnými ateliérmi, poskytuje podporu univerzitám a organizačne zabezpečuje medzinárodnú súťaž ISOVER Students Architectural Contest.
Podieľa sa na vývoji kalkulačných programov zameraných na tepelnú techniku, technických podkladov a brožúr, angažuje sa v implementácii „zelených “ environmentálnych certifikátov.
Zabezpečoval odborné poradenstvo a koordináciu divízii Saint-Gobain pri výstavbe projektu Zelené Átrium v Trnave. Stavba získala certifikát pasívneho domu a LEED Platinum. Je absolventom Stavebnej fakulty TU v Košiciach, odbor pozemné stavby, taktiež absolventom kurzu pre navrhovanie pasívnych domov. V stavebníctve pôsobí nepretržite viac ako 25 rokov.
Ing. Martin Keszegh

Ing. Martin Keszegh
Vyštudoval Slovensku technickú univerzitu v Bratislave odbor TZB. Po štúdiu pôsobil ako projektant, neskôr ako špecialista pre geotermické primárne systémy tepelných čerpadiel a od roku 2015 pôsobí ako produktový manažér so zameraním na minerálne izolácie a stavebné fólie.
Jozef Lackovič

Jozef Lackovič
Absolvoval SPŠ Stavebnú v Trenčíne odbor rekonštrukcie a adaptácie budov. V stavebníctve pôsobí nepretržite viac ako 20 rokov.
V Saint-Gobain Construction Products, divízia ISOVER pôsobí od roku 2009 najskôr ako produktový manager pre technické izolácie. Od roku 2013 už aj ako špecialista pre aplikáciu ploché strechy. Od roku 2020 sa venuje podpore vegetačným a plochým strechám ako projektový manager.
Medzi jeho úlohy patrí technická podpora a zaškoľovanie projektantov, zaškoľovanie špecializovaných realizačných firiem na prácu so systémovými riešeniami vegetačných a plochých striech ale aj všetkú odbornú aj neodbornú verejnosť.
Bc. Ákos Mészáros

Bc. Ákos Mészáros
V ISOVERI pôsobí od roku 2018 ako produktový manažér. Manažuje predaj XPS a komunikáciu s dodávateľmi a zabezpečuje nápočty, servis a kladačské plány pre spádované ploché strechy. Momentálne sa začal venovať inovatívnym izolačným materiálom ako sú napríklad aerogél alebo vákuová izolácia. V stavebníctve pôsobí 8 rokov.
doc. Ing. arch. Henrich Pifko, CSc.

doc. Ing. arch. Henrich Pifko, CSc.
Vyštudoval FA STU (1983), dizertáciu urobil na Ústave stavebníctva a architektúry SAV. Je autorizovaný architekt SKA a certifikovaný projektant pasívnych domov (CEPHD). Spoluzakladal združenia ArTUR (Architektúra pre trvalo udržateľný rozvoj), BicyBa a iEPD (Inštitút pre energeticky pasívne domy), v iEPD je v súčasnosti predsedom a ako jeho zástupca pôsobí aj v platforme Budovy pre budúcnosť.
Vo svojom architektonickom ateliéri sa sústreďuje na energeticky úsporné a k prostrediu ohľaduplné domy. Problematike "zelenej" architektúry sa venuje aj vo svojom pedagogickom pôsobení a výskumnej činnosti na fakulte. Z medzinárodných výskumných projektov, do ktorých bol zapojený, možno spomenúť Hodnotenie environmentálnej kvality obytného prostredia (vedúci), ECOCITY, INTENSE, EUROPHIT, OIKODOMOS, CEC5 či OIKONET. Z jeho knižných publikácií sú najvýznamnejšie Efektívne bývanie (s R. Špačkom a i.) a Rukoväť udržateľnej architektúry (spoluautor, editor)...
Prof. Ing. Jozef Štefko, CSc.

Prof. Ing. Jozef Štefko, CSc.
Prednáša aj na Vyššej odbornej škole vo Volyni. V praxi pôsobí ako autorizovaná osoba na energetickú certifikáciu budov. Ako expert pre stavebnú fyziku spolupracuje s divíziou Saint-Gobain Isover. Je autorom alebo spoluautorom viacerých knižných publikácií: Dřevostavby, vydanej vo vydavateľstve Jaga – niekoľko vydaní s prekladmi do RJ a FJ, Moderné drevostavby – vydavateľstvo Antar 2015, Dřevěné stropy a krovy : typy, poruchy, průzkumy a rekonstrukce – vydavateľstvo ABF.